O firmě

Služby a výrobky

Nabízíme práce a služby v oboru sklenářství, tj. veškeré zasklívací práce, které provádíme výhradně dílenským způsobem.

Provádíme zpracování plochého skla Float v celé škále výrobního sortimentu od síly materiálu 2 až 25mm, skel ornamentních, litého skla s drátěnou vložkou, bezpečnostních skel lepených (Stratobel, dříve Connex), bezpečnostních skel tvrzených (Restex), skla chodopakového, speciálních skel barvených ve hmotě (Planibel), případně dalšími reflexními vrstvami a podobně.

Uvedené materiály zpracováváme přesným řezáním včetně řezání tvarového, s následným broušením, případně leštěním hran a to jak ve tvaru rovném "B", tak i v oblém "C", vrtáním a prováděním výřezů podle přání a výkresové dokumentace zákazníka. Pro tvarové řezání bezpečnostního skla Stratobel používáme v kooperaci technologie dělení materiálů vodním paprskem až do sily 55 mm, hrany i takto silných materiálů jsme technologicky schopni obrousit a vyleštit, tvar hrany výhradně plochý "B".

Nabízíme zušlechťování skla a zrcadel broušením jejích okrajů, tzv. fazetováním, zdobení jejich povrchu technologií matováním korundovým pískem, od matování celoplošného až po matování vzorů a motivů podle přání zákazníka. Nedílnou součástí je též zhotovování náhrobních desek nových, případně doplnění přípisů na desky stávající.

V naší nabídce nechybí ani lepení akvárií a terárií silikonovými lepidly různých barev, zejména pak lepení skla nejmodernější technologií na bázi lepidel s vytvrzováním za pomoci UV záření. Zde můžeme nabídnout zhotovování celoskleněných vitrín podle přání a návrhu zákazníka.


Služby a výrobky
Reference
Fotogalerie
Kontakty